ÚVOD | EN | DE

Karuselové svěráky RSVS-T


Karuselové svěráky RSVS-T představují robustnější a silnější alternativu. Vnitřní komponenty jsou zesílené, takže je možné dosáhnout upínacích sil až 100 000N při maximálním utahovacím momentu 1500 Nm. Minimální zástavbový prostor, pro který jsme schopni řadu RSVS-T nabídnout je rozteč T-drážek 170 mm.

Podobně jako u řady RSVS, těleso svěráku a aretační prvky vyrábíme na zakázku dle rozměrů rotačního stolu Vašeho stroje, takže jej zcela přizpůsobíme Vašim potřebám. Je tedy jedno, jestli je rozteč T-drážek 180, 200 nebo 250 mm, jsme schopni Vám dodat silnější řadu RSVS-T pro jakoukoli rozteč větší než 170 mm.

Spodní strana svěráku RSVS-T je také vybavena vodícími a aretačními prvky. Před upnutím obrobku je tak vždy důležité se ujistit, že je svěrák pevně zaaretován a bezpečně přitažen ke stolu všemi šesti šrouby. Hlavní upínací šroub je vybaven oboustranně šestihranem 32 mm. Upínací zdvih je u řady RSVS-T 110 mm. Doporučujeme utahovat všechny svěráky stejným upínacím momentem pomocí momentového klíče. Momentových klíčů je na trhu nepřeberné množství a nejsou tedy součástí dodávky, jejich výrobou se nezabýváme.

Obvykle dodáváme svěráky vybavené tvrdou čelistí, všemi aretačními prvky, dále horními kluznými deskami, které tak mohou sloužit jako opěrná plocha obrobku. Jsme však schopni dodat i atypické provedení tvrdých čelistí pro RSVS-T dle Vašich požadavků nebo čelisti měkké.

Tvrdé čelisti jsou vhodné pro silové upínání hrubých polotovarů. Tato čelist je vybavena vysoce tvrdým zoubkováním, které se jistě a pevně zakousne do jakéhokoli polotovaru. Oproti tomu s měkkými čelistmi můžete dosáhnout vysoce kvalitních výsledků v oblasti kruhovitosti a nízkých deformací u tenkých prstenců a obecně snadno deformovatelných obrobků. K dobrým výsledkům v oblasti upínání také přispívá precizní vedení čelisti v našich svěrácích a volba kvalitních materiálů pro dlouhou životnost a bezproblémovou funkci.

FOTOGALERIE - CELISTVÁ ČELIST

FOTOGALERIE - DĚLENÁ ČELIST



Dokumenty ke stažení
V případě zájmu Vám můžeme zaslat výše uvedené materiály poštou.

 

Copyright © 2014 Kastr